KONST / Litografier / Färglitografi 15286427
nr 1528 6427
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad EA, daterad -70. Färglitografi, bildmått: 34x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:33:14
20/3 19:17:35